O nas

O nas

Z wielką radością zapraszamy do naszego Salonu na najnowszą prezentację Kolekcji Sukien Ślubnych. Suknie Hadassa są wykonane z najlepszych tkanin. Na uwagę zasługują również dodatkowe akcesoria do każdej sukni dostępne także w innych odważniejszych kolorach, jak bordo, granat czy czerń.

Wszystkie suknie są solidnie wykonane i dokładnie wykończone. Światowy poziom technologii wykonania sukien w naszym Salonie pozwala na idealne dopasowanie sukni do każdej figury niezależnie od wzrostu jak i rozmiaru.

Dysponujemy szerokim wachlarzem dodatków - posiadamy duży wybór obuwia ślubnego jak i bielizny ślubnej. Obecnie również współpracujemy ze znanymi firmami modniarskimi, aby ułatwić wybór dodatków dla Naszych Klientek.

Droga Panno Młoda

Odzwierciedlenie Twojego wnętrza poprzez kreację, jest dla nas ogromnym wyzwaniem. Dokładnie tutaj rozpoczyna się nasze osobiste zaangażowanie, by wspólnie z Tobą dokonać najlepszego wyboru. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, intuicji i niepoprawnej skłonności do "ulepszania" mody udaje nam sie sprawić, iż w najważniejszym dniu kobieta wprawia w zachwyt, wyglądając absolutnie niezwykle i wyjątkowo.

Zapraszamy do naszego salonu

Z wielką radością zapraszamy do naszego Salonu na najnowszą prezentację Kolekcji Sukien Ślubnych.